Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
Zhangjiagang Jiayan Tekstil Ltd

Yüksek kaliteli ürünler her zaman hedefimiz olmuştur!

Memnun müşteri hizmetleri her zaman bizim peşimizde!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifikalar
Çin Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Mükemmel! Desenler süper sevimli ve harika bir hediye. Ve malzeme çok yumuşak.

—— Sherri Lee

Ben sizin ürünleriniz ve mükemmel hizmet ile çok memnun olduğunu söylemek istiyorum. Biz yeni bir düzen yapmak da istiyoruz.

—— Bay Jan

Ben sohbet şimdi
1 2
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
workshop1
workshop2

workshop1

workshop2

1
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
Ambalaj

Ambalaj

1
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
Showroom

Showroom

 • Üretim hattı
  Bilgi ve Akıllı

  Zhangjiagang Jiayan Textile Co, Ltd , yüksek tasarım konseptine dayanıyor ve aynı zamanda organizasyon modelini değiştirmek ve akıllı ve çevresel üretimi gerçekleştirmek için üretimde teknolojinin uygulanmasını artıracak .

  Jiayan Textile , kişiselleştirilmiş ürünlerin ölçekli üretimine ulaşabilmemiz ve hızlı cevap düzeyini iyileştirebilmemiz için akıllı tesisler, dijital araçlar, profesyonel programlar, e-ticaret platformu üretime sokacak.

  Jiayan Textile , enerji üretimi, nakliyesi ve dağıtımında dinamik denetim yapmak üzere enerji denetim merkezi yapmak için internet teknolojisini kullanacak .

  Dinamik enerji dengesini korumak ve enerji tasarrufu sağlamak ve aynı zamanda kapsamlı kullanım seviyesini artırmak için otomatik geçiş ve merkezi veri toplama olabilir, böylece enerjiyi verimli bir şekilde koruyacak ve çevreye ürün üretecek bir otomasyon fabrikası kurabiliriz .

  ENERJİ TASARRUFU VE EMİSYON AZALTMA

  EKONOMİ GERİ KAZANIM

  Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd., stratejik yönlendirme olarak enerji tasarrufu ve emisyon azaltma ve yeşil üretkenlik elde eder , iç ve dış kaynakları birleştirir, teknolojik yeniliği başlatan ve gelişmiş enerji tasarrufu ve emisyon azaltma getirerek mutluluğu paylaşan , yeşil ve modern bir fabrika haline gelir teknikler, çevre koruma tesisleri, enerji temini sistemi tasarlama ve inşa etme, su ve ısı dengesi sistemi, davlumbaz temizleme sistemi, su temini ve drenaj sistemi, bilim ve teknoloji entegrasyonunu, beşeri bilimleri ve çevre korumayı vurgulamaktadır .

 • OEM / ODM
  Farklı müşterilerden farklı talepleri karşılamak için ürünlerimizin her türlü OEM / ODM sunuyoruz. LOGO özelleştirilmiş de mevcuttur.

 • Ar-Ge
  Pazar talebine dayanarak inovasyon yeteneğimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yenilikçi uygulamalarda ısrar ederek, yeni malzeme, yeni teknoloji, yeni ekipman ve teknoloji yeniliği kullanarak yüksek teknoloji ürünleri ve pazar uygulamaları getirecek olan Ar-Ge'ye yıllık kazancınızın% 3'ünden fazlasını harcıyoruz .

  Ar-Ge merkezimiz iç ve dış kaynakları birleştirir, tasarımdan Ar-Ge'ye kadar tüm süreci yönetmek için entegre olur, birim yaratıcılığını teşvik eder ve yeni ürünler sunmak ve müşteriler için sürekli yeni değer yaratmak için tüketen Ar - Ge sistemini oluşturur .

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Jenny Wu

Tel: +86-18915685537

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)